úterý 9. dubna 2019

Další přeprava celoročně zatepleného mobilheimu

Další přeprava celoročně zatepleného mobilheimu ve dřevěném provedení ke svým majitelům. Více informací mobilní domech na http://www.mobilnidum.eu. Další fotografie z našich akcí s mobilheimy naleznete na http://www.mobilnidum.eu/ukazka-akce-fota. #mobilheimy #mobilni_dum #mobilni_domy #mobilheim #mobilnidum #mobilnidomy #mobilehome


  
 

4 komentáře:

  1. V něčem podobném jsem bydlel, když jsem byl pracovně na rok v Polsku. Tam je to poměrně populární jako levné přechodné bydlení. Byl jsem docela překvapený, že je v tom i v zimě ve větších mrazech teplo a útulno. Přemýšlel jsem i nad tím, že si to postavím doma, až se vrátím do Čech. Zatím mi ale práce v Poznani docela vyhovuje a svědčí, tak se určitě vrátit nehodlám. Naopak si myslím, že frázi "praca Poznań" hledá stále více Čechů. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Já třeba mobilním domům velmi fandím. Líbí se mi hlavně kvůli tomu, že to je takový udržitelný způsob bydlení. Právě o udržitelnost a ekologii se teď dost zajímám a snažím se to vnést i do své firmy. Tam se mi tyto myšlenky už i dokonce daří implementovat. Teď jsem například podával roční hlášení o produkci odpadů za rok 2021 a oproti předchozímu roku jsme vyprodukovali podstatně méně odpadu. :)

    OdpovědětVymazat
  3. Zdravím, taková přeprava domu musí být určitě náročná. Mě by zajímalo, kolik jeho převoz stojí. Mobilní bydlení je často považováno za levné, ale také je třeba myslet i na všechny náklady kolem. Sice máte dům, ale je potřeba i nábytek a elektronika. My jsme při zařizování domu nakoupili nábytek zde: https://www.livli.sk/. A nebyla to zrovna levná investice.

    OdpovědětVymazat