úterý 4. června 2019

Dnešní přeprava celoročního dřevěného mobilheimu

Dnešní přeprava celoročního dřevěného mobilheimu ke svému majiteli. Více našich realizací naleznete na https://www.mobilnidum.eu/mobilheimy-nase-realizace/.Více informací o našich mobilheimech naleznete na https://www.mobilnidum.eu/ #mobilheimy #mobilni_dum #mobilni_domy #mobilheim #mobilnidum #mobilnidomy #mobilehome3 komentáře:

  1. Kolik to tak stojí? Mě se to líbilo na dovolené. Měli to sousedi u nás vedle chaty, kteří v tom normálně bydleli přes léto a k tomu měli ještě byt. A měli ten mobilheim krásně starožitně vybavený. Spoustu věcí tam měli originálních z antikart.cz, což se mi hodně líbilo. Až mi bude tolik, co jim, tak si klidně něco podobného taky dovedu představit pro sebe s manželkou. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Vypadá to opravdu lákavě, nechat si postavý takový celoroční dřevěný mobilheim a využívat ho třeba jako takovou luxusnější chatu i přes zimu :-) Rozhodně o tom s manželkou popřemýšlíme, nějakou volnou korunu zrovna máme a chtěli jsme do něčeho zainvestovat. Doma jsme si teď zrekonstruovali koupelnu, pořídili nový sprchový kout a už tu není moc co vylepšovat.

    OdpovědětVymazat
  3. Jéé, to je krása! My také máme malinkatý mobilní domek, ale rozhodně to není taková luxus. Je to spíš mobilní chatrč :D. Koupili jsem si ho minulé léto a stále ho vylepšujeme. Teď si třeba pořizujeme nové matrace, aby se nám tam v létě, přes prázdniny dobře spalo! <3

    OdpovědětVymazat